Сироватка StructureIN для пошкодженого волосся з кератином в ампулах 6х15 ml

Сироватка StructureIN для пошкодженого волосся з кератином в ампулах 6х15 ml

 
280 грн
300016
В наявності
+

Сироватка Structure IN з кератином, керамідами і пантенолом для пошкодженого волосся.

Сироватка, спеціально розроблена для живлення сухого і пошкодженого волосся,повного його відновлення і міцності. 

Використання сироватки вирішить п'ять основних проблем волосся: 

  • пошкодження,
  • слабкість,
  • жорсткість, 
  • тьмяність  
  • посічені кінчики. 

Використовувати можна як на натуральному, так і на освітленому волоссі, не боячись вимивання пігменту. Один із компонентів сироватки Пантенол- не лише захист, але і харчування, лікування, догляд за волоссям, що заспокоює і живить шкіру голови, не тільки покращує її стан, а й покращує структуру і щільність волосся, сприяючи гідратації. Кератин і кераміди є природними інгредієнтами та складовою волосяної кутикули, зберігають її твердість і еластичність. Ця комбінація захищає волосся від пересушування і розриву. Кератин і кераміди, що містяться в сироватці Structure IN заповнюють пошкоджені ділянки у зовнішньому шарі волосяних кутикул та запобігають ламкості волосся, чим забезпечують повне його відновлення.

Виробник:
Denise Line
Рекомендації:
Для відмінного і тривалого результату використовуйте всі продукти серії Structure IN (шампунь, маска, ампули-сироватка).
Спосіб застосування:
Нанести на чисте і підсушене волосся. Вміст ампули вилити на долоню і рівномірно розподілити по всій довжині волосся. Масажувати кінчиками пальців до повного поглинання сироватки. Не змивати! Тримайте подалі від очей!
Упаковка:
15 шт
Об `єм:
6мл

Повідомлення не знайдені

Написати відгук

З цим товаром купують