Лосьйон для очищення обличчя з олією троянди

Лосьйон для очищення обличчя з олією троянди

 
300 грн
011201
Немає в наявності

Лінія омолоджуючих засобів догляду за шкірою

Лосьйон для обличчя є ефективним миючим засобом, який добре очищує шкіру видаляє макіяж і забруднення шкіри. Ніжна формула не дратує, не сушить шкіру обличчя і підтримує її природний баланс.

Для щоденного застосування. Підходить для всіх типів шкіри будь-якого віку.

Спосіб застосування: вранці та/або ввечері на ватний диск нанести необхідну кількість лосьйону та легкими круговими масажними рухами очистити шкіру обличчя, шиї та зони декольте, зняти макіяж. За потребою дії повторювати до досягнення результату: чистого ватного диску (після проведення ним по шкірі обличчя, шиї та зони декольте). Не змивати! Продовжити свій звичний догляд за шкірою обличчя, шиї та зони декольте.

Об’єм 350 мл.

Виробник: NATURALCOSMETICLTD- болгарська компанія, що спеціалізується на виробництві косметики для тіла з ефірними та рослинними оліями. Дана косметика представлена в дусі кращих міжнародних тенденцій для гармонійного співіснування людини і природи. Використання натуральних продуктів при виробництві косметики є частиною філософії бренду. Це баланс між міським життям і щедрістю землі.

Адреса виробництва: 4003, м. Пловдів, бул. Василя Левскі, 260, Болгарія.

Бренд:
NATURAL COSMETIC
Спосіб застосування:
вранці та/або ввечері на ватний диск нанести необхідну кількість лосьйону та легкими круговими масажними рухами очистити шкіру обличчя, шиї та зони декольте, зняти макіяж. За потребою дії повторювати до досягнення результату: чистого ватного диску (після проведення ним по шкірі обличчя, шиї та зони декольте). Не змивати! Продовжити свій звичний догляд за шкірою обличчя, шиї та зони декольте.
Об `єм:
350мл

Повідомлення не знайдені

Написати відгук