Натуральна омолоджуюча сироватка для обличчя з олією троянди

Натуральна омолоджуюча сироватка для обличчя з олією троянди

 
400 грн
011204
В наявності
+

Натуральна омолоджуюча сироватка для обличчя з олією троянди

Лінія омолоджуючих засобів догляду за шкірою

Натуральний продукт серум з вираженою подвійною дією корегує та попереджує утворення зморшок. Миттєво зміцнює і підтягує провислі та втомлені ділянки шкіри з помітним ефектом мікроліфтингу. Вже після першого застосування шкіра помітно тонізована та гладенька. Безцінний аромат троянди створює відчуття комфорту.

При наявності глибоких зморшок рекомендована комплексна терапія кожні три місяці. В інших випадках рекомендується повторювати процедуру двічі на рік, щоб попередити передчасне старіння шкіри обличчя.

Серед активних інгредієнтів - DinaliftТМ-a (зареєстрована торгова марка французької компанії SedermaLaboratories). Це активний компонент рослинного походження, який утворює невидиму плівку на поверхні шкіри з миттєвим і довготривалим зміцнюючим та розгладжуючим ефектом. Клінічні випробування показали, що відразу після нанесення та через годину після застосування по контуру обличчя утворюється мікро-сітка, шкіра підтягується, тонізується та ідеально розгладжується (зморшки зникають в середньому більше ніж на 23% вже через годину після нанесення).

Підходить для всіх типів шкіри будь-якого віку. Для щоденного застосування. Гарний додатковий засіб для захисту від старіння шкіри. При використанні молодими особами запобігає появі перших зморшок. Безпечно застосовувати у випадку жирної та подразненої шкіри замість нафтовмісних продуктів.

Спосіб застосування: Очистити шкіру (можна натуральною трояндовою водою) відломити кінчик ампули, попередньо обернувши ампулу у рушник, та за допомогою пальців нанести від верхньої частини підборіддя до скронь та від носа до щік, допоки вся поверхня не покриється тонким шаром сироватки. Навколо очей – від внутрішнього до зовнішнього кута ока. Частину ампули нанести на шию знизу до верху та зону декольте тонким шаром. Не змивати!

Рекомендація: В найближчі 5 хвилин після нанесення зберігати спокій на обличчі, доки сироватка не висохне. Продовжуйте Ваш щоденний догляд за шкірою обличчя, шиї та зони декольте м’якими рухами.

Об’єм 6 ампул по 10 мл.

Виробник: NATURALCOSMETICLTD- болгарська компанія, що спеціалізується на виробництві косметики для тіла з ефірними та рослинними оліями. Дана косметика представлена в дусі кращих міжнародних тенденцій для гармонійного співіснування людини і природи. Використання натуральних продуктів при виробництві косметики є частиною філософії бренду. Це баланс між міським життям і щедрістю землі.

Адреса виробництва: 4003, м. Пловдів, бул. Василя Левскі, 260, Болгарія.

Бренд:
NATURAL COSMETIC
Рекомендації:
В найближчі 5 хвилин після нанесення зберігати спокій на обличчі, доки сироватка не висохне. Продовжуйте Ваш щоденний догляд за шкірою обличчя, шиї та зони декольте м’якими рухами.
Спосіб застосування:
Очистити шкіру (можна натуральною трояндовою водою) відломити кінчик ампули, попередньо обернувши ампулу у рушник, та за допомогою пальців нанести від верхньої частини підборіддя до скронь та від носа до щік, допоки вся поверхня не покриється тонким шаром сироватки. Навколо очей – від внутрішнього до зовнішнього кута ока. Частину ампули нанести на шию знизу до верху та зону декольте тонким шаром. Не змивати!
Упаковка:
6 шт

Повідомлення не знайдені

Написати відгук

З цим товаром купують