Про компанію MONDO ☘️ Магазин болгарської косметики для волосся, обличчя та тіла.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче комерційне підприємство «Володимирська Русь» створено в 2004 році.

Девізом є індивідуальний та професійний підхід до кожного, шляхом ексклюзивної пропозиції продуктів, які приносять задоволення та надають гарне самопочуття тілу та волоссю.

На сьогоднішній день це єдиний на території України офіційний представник болгарської косметики таких виробників як NATURAL COSMETIC LTD та BIOPHARMA LABORATORIES LTD.

NATURALCOSMETICLTD – болгарська компанія, яка спеціалізується на виробництві косметики для тіла з ефірними та рослинними оліями. Косметика представлена в кращих міжнародних тенденціях для гармонійного співіснування людини і природи. Використання натуральних продуктів при виробництві косметики є частиною філософії бренду,що встановлює баланс між міським життям і щедрістю землі.

Продукти виробництва NATURAL COSMETIC не містять: парабени, інгредієнти тваринного походження, генетично модифіковану сировину.

BIOPHARMA LABORATORIES LTD з 1994 року спеціалізується на виробництві косметики для волосся. Головним завданням компанії є створення якісних продуктів призначених спеціально для волосся, тому компанія тривалий час займається дослідницькою діяльністю сучасних наукових технологій, які забезпечують створення інноваційних продуктів для відновлення та догляду за волоссям, які успішно пройшли тестування в перукарнях. Кожний продукт, створений BioPharma, є результатом постійних досліджень з дотриманням строгих вимог до якості, що забезпечує надійність, гіпоалергенність і ефективність. Високі технологічні та наукові стандарти для дослідження та виробництва підтримуються лабораторіями BioPharma. Компанія при виробництві косметичних продуктів проводить ретельний відбір сировини, а готові препарати проходять суворе тестування, яке задовольняє зростаючі вимоги сучасних виробничих практик.

NATURAL COSMETIC та BIOPHARMA використовують лише сучасні високоякісні сертифіковані ЕКОСЕРТ-ом (ECOCER) матеріали та технології створюючи продукти, які надають не лише краси тілу та волоссю, а й забезпечують його здоров’я.

Клієнтам пропонується широкий вибір лише якісних продуктів догляду за тілом, обличчям та волоссям, які користуються попитом в Італії, Франції, Чехії, Болгарії.

Серед асортименту є продукти для догляду за тілом, обличчям та волоссям в домашніх умовах (цілодобовий догляд) та продукти для професійного догляду, які використовуються салонами краси, масажними салонами та СПА центрами.

Товариство залучає до роботи відомих трихологів та косметологів.

Для зручності створено веб сайт cosmetic-natural.com.ua та інтернет магазин Mondo.com.ua.

У місті Києві працює склад-магазин за адресою: вул. Саксаганського, 46 (у дворі).